...CO SI UVAŘÍŠ, TO SI I SNÍŠ

Chleby pečené v troubě z BIBLE DOMÁCÍHO PEČENÍ

16. února 2013 v 14:41 | Ajag |  Domácí pekárna
Kdysi jsem si koupila knížku BIBLE DOMÁCÍHO PEČENÍ. Něco jsem odzkoušela a potom nějak nebyl čas a knížka zůstala v zapomění.
Nedávno jsem si na ní vzpoměla a řekla jsem si, že bych zase mohla něco upéct (i když pečivo si už víc než 10 let peču jenom doma).


Recepty v BIBLI jsou hodně náročné na čas a tak si večer udělám kvásek, dám do lednice a když se na druhý den vrátím odpoledne z práce, je krásně nakynutý a můžu pokračovat. Těsto nezpracovávám v robotu, ale práci přenechám kamarádce DOMÁCÍ PEKÁRNĚ. Kynout dávám podle receptu do mísy potřené olejem. No a večer je na stole voňavý čerstvý chlebík. Samozřejmě nejde odolat pokušení ochutnat, tak si rozdělíme s manželem patku a chlebík necháme do rána pořádně vychladnout. Pokaždě se moc těším až se upeče a můžeme ochutnat. To čekání stojí za to.
Omlouvám se všem, kdo si mysleli, že tady najdou recepty, ale bohužel by to bylo porušení autorských práv. A tak můžu jenom doporučit všem co knížku mají doma, aby jí znovu vytáhli ze skříně a pustili se do práce.
Škoda, že u nás už tato báječná kniha není k dostání.

REŽNÝ ŽIDOVSKÝ CHLÉB


OLIVOVÝ CHLÉB

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejpopulárnější blogy receptů